ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD.
Hakkımızda
Profesyonel ve Güvenilir Ortağınız.
ZTD, BLDC motorları ve kalıcı mıknatıslı senkron motorlar gibi üst düzey tam ekipman setlerinin araştırılması ve geliştirilmesi ile meşgul.Kontrol edilebilir enerji tasarrufu ve yüksek verimliliğin avantajlarına sahiptirÜretim hattında üretilen motor ürünleri, klimalı kompresörler, fan motorları, çamaşır makinesi pompa motorları, elektrikli süpürgelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.,Yeni enerji araçları, dronlar ve diğer alanlar, fırçasız dış sargı, fırçasız iç sargı, boş bardak motorları, ...
Daha fazla bilgi edin

0

Kuruluş Yılı

0

Milyon+
Çalışanlar

0

Milyon+
Yıllık satış
Çin ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. YÜKSEK KALİTE
Ekipmanın uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlamak için Mitsubishi, SMC, OMRON, YASKAWA, Siemens, THK, KEYENCE vb. Gibi en gelişmiş parçaları kullanıyoruz.
Çin ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. GELİŞİM
ZTD Technology (Qingdao) Co., Ltd. 2008 yılında kurulmuş ve Qingdao'da bulunmaktadır. Biz motor ekipmanları konusunda uzmanlaşmış bir şirket üretiyoruz.
Çin ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. ÜRETME
Kendi işleme atölyemiz ve deneyimli işçilerimiz var. Arızalı ürünleri önlemek için parçalar bittikten sonra kalite kontrolü yapılır.
Çin ZTD Technology (QingDao)Co.,LTD. %100 HİZMET
Ekipman fabrikadan ayrıldıktan sonra, takip edecek uzman satış sonrası personelimiz de olacaktır. Müşteri sitesi problemini zamanında çözün

Kalite Otomatik Motor Dolaştırma Makinesi & Fan Motoru Sarma Makinesi Üretici

Gereksinimlerinizi Daha İyi Karşılayan Ürünleri Bulun.
Vakalar ve Haberler
En Son Sıcak Noktalar.
Yeni enerjili otomobil endüstrisine girin ---- Halk Günü 2023-08-24
ZTD Teknoloji (Qingdao) Co., Ltd.'deki işçiler bir atölyede boya daldırma makinesi monte ediyorlar.Şirketin başkanı Li Xueqiang gazetecilere bu ekipmanların dünyanın en büyük otomobil teknolojisi tedarikçisi için özel olarak üretildiğini söyledi., Almanya Bosch Şirketi, Şubat başında kabul, teslimat gecikti.ZTD Technology (Qingdao) Co., Ltd. esas olarak motor ekipman endüstrisi ile uğraşıyor ve ürünleri Japonya, Türkiye, Güney Kore, Vietnam, Hindistan ve diğer ülkelere ihraç ediliyor.Ulusal özel yeni "küçük dev" olarak listelenenŞirketin çalışanları gazetecilere, üretim siparişlerinin bu yılın Haziran ayı için belirlendiğini söyledi. "Bu yılın Ocak ayında, 50'den fazla artışla, 28 milyondan fazla sipariş aldık..Şirket yetkilileri Ocak ayında yeni siparişlerin yüzde 90'ının yeni enerjili araç endüstrisiyle ilgili olduğunu söyledi.Muhabir, bu şirketin ürettiği motor ekipmanlarının çoğunlukla ev aletleri endüstrisinde kullanıldığını ve son yıllardaŞirket yönetimi, yeni enerjili otomotiv endüstrisine girme fırsatını yakaladı."Ev aletleri emlak endüstrisiyle yakından ilişkilidir ve son yıllarda emlak piyasasının eğilimleri bize sadece ev aletlerine değil,Yeni bir yol yaratmalıyız.Şirketin başkanı Li Xueqiang, gazetecilere yaptığı açıklamada, şirketin mükemmel teknolojisi ve yenilik yeteneğiyle,Yakında yeni enerji otomobil endüstrisinde sağlam bir yer alacak.: 2019'da, yeni enerji araçlarıyla ilgili üretim değeri, işletmenin toplam üretim değerinin% 10'unu oluşturdu ve oranın 2023'te% 40'a ulaşması bekleniyor.ZTD, Geely için yeni enerji taşıtları tahrik motoru üretim planları geliştirdiGüney Kore'de, C&M Company, tanınmış yeni enerji araçları için kompresör motor üretim hattını üretim için ZTD'ye teslim etti. Elektrik enerjisini diğer enerjiye dönüştüren ve büyük ve küçük makineleri hareket ettiren çekirdek bileşen olarak, motorun endüstrideki önemi çok açık.Ev aletleri, otomobiller, akıllı üretim hatları, neredeyse tüm elektrikli makineler motordan ayrılmaz.ZTD zaten dünyaya gitmeye ve yeni enerji otomobil endüstrisinin pastasını paylaşmaya başladı.Başkan Li Xueqiang'ın görüşüne göre, yeni enerji otomobil endüstrisi çeşitli parçaların kalitesi için çok yüksek gereksinimlere sahiptir.ve Japonya ve Güney Kore'deki motor endüstrisi eşleriyle karşılaştırıldığında, "ucuz ve kaliteli" artık Çin'in avantajı değil: 2022'de ABD Federal Rezervi faiz oranlarını önemli ölçüde yükseltti, ABD doları değerlendi,Japon ve Güney Kore paraları değersizleşti.Çin'in motor endüstrisi fiyat avantajı açık değil, kalite avantajını yansıtmalıdır.ZTD, kaliteyi sağlamak için bileşenlerin kendi kendine yetme oranını artırmak için büyük çaba harcadı ve dijitalleşme hedeflerine ulaştı.Süreç iyileştirme ve ürün hatlarının modülerleştirilmesiGazeteci, bu yılın Şubat ayında ZTD Teknoloji (Qingdao) Şirketi'nin hissedarlık reformunu tamamlayacağını ve iki yıl içinde halka açık olma planını yapacağını öğrendi.

2023

08/24